nahrávám...
Nahrávám ...

Podzim v duchu růstu a plánování strategie na další rokRůst a rozvoj organizací aktivně podporujeme realizací zlepšovacích projektů ve firmách. Aktuálně finalizujeme přípravu strategie na další období u našich zákazníků. Aktuální otázkou v mnoha firmách je také optimalizace řízení dat ve firmě, kde se často rozmáhá využívání více softwarů, které nejsou vzájemně kompatibilní nebo pouze z části a firmy pak zápasí s duplikací dat a s tím souvisejícími problémy v podobě relevantnosti dat a změnami, informacemi personálu. Součástí strategie společnosti je nastavení KPI, zdrojových dat pro hodnocení a doporučení a případné nastavení optimalizací používaných systémů od ERP po MES systémy a další potřebné informační kanály napříč společností.

Otevřít dokument: Seznam vhodných workshopů

Velmi nás těší příležitost prezentovat dobrou praxi při zavádění digitalizace ve firmách na semináři pořádaném technologickými centry a ministerstvem průmyslu a obchodu na téma digitální transformace malých a středních podniků. Na toto téma jsme promluvili 13. září v Technologickém centru v Hradci Králové.

Aktuálně se můžete těšit také na naše vzdělávací programy v oblasti managementu a řízení nákladů, jejichž cílem je efektivní řízení lidských zdrojů a zlepšení celkových podnikových výsledků. V konečném důsledku pomáhají motivovat vaše zaměstnance a mohou být prevencí syndromu vyhoření.

Velmi nás těší zájem o naše vzdělávací aktivity - tento rok opakujeme některé programy na přání zákazníků.

Na podzim také pokračujeme s našimi teambuildingovými aktivitami s partnerskými resorty pro zajištění maximální kvality služeb a zvýhodněných cen.

A co vy? Už plánujete strategii na další rok?

Otevřít dokument: Seznam vhodných workshopů


Číst článek: Teambuildingové akce

Číst článek: Objednání teambuildingu rychle a snadno za pět minutKontakt

Z důvodu technických problémů nám zasílejte zprávy na email asistent@inovacedofirem.cz

KONTAKTNÍ INFORMACE

Inovace do firem

INOVACE DO FIREM s.r.o.

Simona Bidlová - Jednatelka

+420 723 689 718

idf@inovacedofirem.cz


Nela Bidlová - Asistentka / organizace akcí

+420 704 972 324

asistent@inovacedofirem.cz


Facebook       LinkedIn

www.inovacedofirem.cz